Telefon: (+420) 605 254 891

Služby

Úvod / Služby

Naše služby

Recepce ubytovny

Jsme Vám k dispozici! Po vzájemné předchozí dohodě i 24 hodin denně. Běžně je recepce přístupná 7 dní v týdnu od 8:00 do 22:00 ale personál ubytovny je k zastižení téměř nepřetržitě. Máte-li nějaký dotaz nebo problém, zamiřte právě sem a my se o vše potřebné postaráme.

Ubytování

Dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje jsou připraveny pro okamžitý pobyt. Všechny pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízeny základním nábytkem a pohodlnými lůžky. Na všech pokojích je dostupné i WIFI internetové připojení. Samozřejmostí je každodenní úklid a pravidelná výměna lůžkového prádla.

Společná kuchyně

Zapomeňte na paštiky a připravte si teplé jídlo! Kuchyně je společná pro všechny ubytované, kteří zde mají k dispozici základní vybavení v podobě rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby a sporáku s několika plotýnkami. Kuchyně je stejně jako ostatní prostory ubytovny každý den pečlivě uklízena.

Společenská místnost

K příjemnému prožití volného času je k dispozici společenská místnost vybavená televizním příjímačem a WIFI bezdrátovým připojením k internetu pro řešení pracovních záležitostí, komunikace s rodinou nebo jen k surfování. Všichni mohou rovněž ve společenské místnosti využít kulečník nebo šipky.

Televize na pokoji

Udělejte si u nás domácí pohodu! Přijdete večer po náročném dni a nic se Vám nechce dělat? Požádejte v recepci ubytovny o televizní příjímač, který Vám rádi zapůjčíme na každý z pokojů po celou dobu pobytu. Pak už Vám nic nebrání zapnout si Váš oblíbený pořad a prožít večer v klidu a v téměř "domácí" pohodě.

Lednice na pokoji

U nás odzvonilo chlazení potravin za oknem na parapetu. Mějte své potraviny v optimálních podmínkách. Na každý z pokojů si můžete vyžádat menší ledničku a uchovat tak potraviny déle čerstvé a chutné. Navíc do prodejny Lidl je to od ubytovny jedna zastávka autobusem nebo 8 minut pěšky do prodejny Albert.

Parkování zdarma

Přijeďte bez obav vlastním nebo služebním automobilem! Oplocená parkovací plocha v areálu ubytovny je střežena kamerovým systémem a připravena pro Vás zdarma. Blízký nájezd na Pražský okruh a jižní spojku navíc činí naší ubytovnu lehce dostupnou právě motoristům.